Ολοκλήρωση νέου κύκλου εκπαίδευσης ISST Schroth στην Αθήνα
Ολοκληρώθηκε, υπό τις οδηγίες του εκπαιδευτή Nikola Jevtic, ο κύκλος εκπαίδευσης στην μέθοδο ISST Schroth στην Αθήνα. Οι συμμετέχοντες ολοκλήρωσαν με επιτυχία τις γραπτές και πρακτικές τους εξετάσεις και πιστοποιήθηκαν ως θεραπευτές Schroth. Συγχαρητήρια σε Dimitra Dadakaridou, Kasiouris George Ploumistos Vangelis, Afroditi Diochnou, Stavroula Fokidi Melpo Kosti, Nikos Kalampakas, Νικόλαος Πανώριος, Παναγιώτης Παπαδόπουλος, Ηλιας Αλεβιζος και Marianna Economaki. Ευχαριστούμε για την ευγενική τους υποστήριξη τις εταιρίες Pelmatografima elite & Scoliosis SLC.
Related Post
Ιούνιος, μήνας ενημέρωσης για την Σκολίωση
Ο Ιούνιος έχει καθιερωθεί διεθνώς ως μήνας ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης…